Dźwig na budowie drogi

Dodane: 03-05-2014 07:54
Dźwig na budowie drogi Wcześniej napisałem trochę o samych dźwigach i tym czym właściwie są te urządzenia. Tym razem napiszę o zastosowaniach żurawi samochodowych. Mógłbym pisać o stosowaniu takich maszyn na budowach czy przy konstruowaniu mostów i innych konstrukcji. Ja jednak postanowiłem napisać o zabawniejszych zastosowaniach...Wcześniej napisałem trochę o samych dźwigach i tym czym właściwie są te urządzenia. Tym razem napiszę o zastosowaniach żurawi samochodowych. Mógłbym pisać o stosowaniu takich maszyn na budowach czy przy konstruowaniu mostów i innych konstrukcji.

Ja jednak postanowiłem napisać o zabawniejszych zastosowaniach dźwigów. W Polsce raczej nikt tego nie robił ale w Brytyjskim programie rozrywkowym/samochodowym dźwigi pojawiały się często - bynajmniej nie były testowane!

Rzecz jasna chodzi o program Top Gear (w Polsce można kupić gazetę o takim tytule). W tym wpisie opiszę jedno z zastosowań dźwigów samochodowych. Otóż prowadzący program Jeremy Clarkson postanowił przetestować samochód z Polski. Wybór padł na Poloneza (stara wersja) - samochód oczywiście był bardzo kiepski na tle konkurencji aut zachodnich ale nadał się świetnie do tego żeby urządzić nim zabawę za pomocą dźwigów. Zobaczcie sami:Mam nadzieję, że mateiał nadal jest dostępny. Dobrze, że już nie produkujemy takich słabych samochodów. Szkoda, że w naszym kraju nikt nie ma takiej fantazji żeby tak wykorzystywać dźwigi. usługi dźwigiem gdańsk
usługi dźwigowe gdańsk - to całkiem niezłe
Na ten temat napisali także na usługi dźwigami gdańsk
usługi dźwigami gdańsk - też dobry
Warto rzucić okiem także na usługi dźwigowe gdańsk


© 2019 http://rbgroup.com.pl/