Kilka słów o ślubach, fotografach oraz autach do ślubu

Dodane: 02-03-2015 09:50
Kilka słów o ślubach, fotografach oraz autach do ślubu Na każdą ważną uroczystość w naszym życiu należy się dobrze ubrać, ale również warto zadbać o właściwy transport, którym dojedziemy na miejsce. Są okazje mniej i bardziej dla nas ważne, ale myślę, że najważniejszą okazją, aby porwać się o wynajem będzie ślub. Wynajem auta do ślubu śląskie - i możemy...się przejechać limuzyną, Lamborgini, Ferrari czy innym wymarzonym pojazdem na nasz własny ślub!

Krótki cytat- ślub

Ślub stanowi ważne wydarzenie w większości społeczeństw. W krajach europejskich panna młoda i pan młody są pytani przez osobę prowadzącą ceremonię, czy pragną zawrzeć małżeństwo ? bez obopólnej zgody małżeństwo nie może być zawarte. Oboje muszą spełniać określone kryteria wiekowe, aby ich zgoda była w pełni świadoma. Publiczna forma ślubu pozwala każdemu członkowi społeczności na zgłoszenie sprzeciwu, jeżeli jego zdaniem istnieją okoliczności uniemożliwiające zawarcie małżeństwa.

Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ślub


Jak wybrać fotografa?

Przejrzyjmy nie tylko galerię na stronie fotografa, ponieważ są tam wyłącznie wyselekcjonowane, najlepsze zdjęcia. Najlepiej popatrzmy jeszcze na bloga - tam zazwyczaj są zdjęcia z każdego ślubu, a jeśli nie, to na pewno będzie ich więcej, niż w galerii. A jeśli fotograf nie ma bloga? Cóż, to nie za dobrze o nim świadczy.


Pamiętaj o rezerwacji!

Zasadniczo - jeśli zamierzamy się pobrać w sezonie letnim, powinniśmy się liczyć z tym, ze fotograf może nie mieć wolnych terminów. Nie zapominajmy, że wesela mają miejsce najczęściej w soboty, więc inna para może nam "sprzątnąć" fotografa sprzed nosa.

Z tego powodu doradzam wczesną rezerwację, żeby zapobiec problemom. Zwłaszcza, jeśli wymarzyliśmy sobie, że ta konkretna osoba będzie robić nam zdjęcia.


Podpisać umowę i modlić się żeby wyszły dobre zdjęcia

Kolejna sprawa, to wymagajmy przedstawienia umowy, żeby nie wyszły potem jakieś dodatkowe koszty. Najlepiej podpisać umowę precyzującą zakres wykonanych przez fotografa prac (ilość zdjęć, fotoksiążka, itd.).

Rozczaruję was, większość ujęć ślubnych jest po prostu zła, nawet pod względem techniki fotografowania, a co dopiero jeżeli chodzi o artyzm. W wypadku tego rodzaju usługi najważniejszy głos ma rynek, z tego powodu liczy się - dosłownie cena.© 2019 http://rbgroup.com.pl/